O co chodzi?

Bezimienny poprosił(a) Cię o pomoc w stworzeniu swojego Okna Johari. Twoim zadaniem jest wskazać z poniższego zbioru, które 8 cech najlepiej pasują do tej osoby. Na tej podstawie stworzymy zestawy cech, które są znane właścicielowi okna, te które są "publiczne", czyli znane wszystkim, i te które dla właściciela są nieznane lub nieoczywiste.

 

Mam prośbę - potraktuj to ćwiczenie poważnie i poświęć mu chwilę swojego czasu i swojej uwagi. Jeśli nie masz do tego głowy, czasu, ochoty - odpuść. Okno przyda się autorowi wtedy, kiedy wskażesz te cechy możliwie najrozważniej, a że jest ich 139 to samo przeglądnięcie ich chwilę Ci zajmie. Bądź... okrutna / okrutny w swoim wyborze, czyli jeśli uważasz, że trzeba wskazać jakąś negatywną cechę - zrób to. To okazja do anonimowego zwrócenia uwagi autora okna na tę właśnie cechę.

 

Drobna podpowiedź. Formularz przyjmie dokładnie 8 cech, ale przygotowując odpowiedź możesz zaznaczyć ich więcej - będziesz widziała / widział ile cech już zaznaczyłeś i ewentualnie ile musisz odznaczyć. W ten sposób możesz przeprowadzać kolejne etapy "selekcji" 8-)

 

Po wyborze cech zostaniesz poproszony o adres email, którego strona nie zapisuje, ale który jest dobrym unikalnym parametrem, który pozwala upewnić się, że wszystko przebiega prawidłowo (taką mam nadzieję). Na Twoją skrzynkę nie będą wysyłane żadne maile. Słowo.

Koniec wstępów. Weź głęboki oddech, zaczynamy ćwiczenie ;-) Poniżej jest zestaw 139 cech. Wybierz z niego te, które najlepiej opisują osobę, która poprosiła Cię o wypełnienie jej / jego okna, a potem kliknij prześlij, aby Twój wybór zapisać.

Wybierz 8 cech z poniższego zestawu

Twój mail posłuży wyłącznie do zweryfikowania, czy nie wskazywałaś / wskazywałeś już cech dla tego konkretnego okna. Dlaczego to sprawdzam? Aby nie zaburzać wyników okna (przez wielokrotne udzielanie odpowiedzi przez tę samą osobę). A niestety imię może się łatwo powtórzyć, a mail.. mail jest unikalny;-) Równocześnie - Twój mail nie zostaje zapisany do bazy, a do Ciebie nie będzie wysłany żaden mail. o